Na sastanku u Varaždinu raspravljali smo o trenutnom stanju, te nejasnoćama sa kojim se vozači svakodnevno susreću, najviše pitanja bilo je usmjereno uz Zakon o radnom vremenu, obveznim odmorima mobilnih radnika, o čemu smo ukratko upoznali sve vozače kako bi mogli poštivati odredbe navedenog zakona, te kako ne bi doveli sebe i druge u situaciju da budu izloženi kaznama.

Obzirom da su se zaposlenici Jamnice d.d. zaposleni na području Varaždina prvi učlanili u sindikat hrvatskog vozača, te da nam se svakodnevno javljaju vozači i sa drugih područja RH koji su zaposlenici tvrtke Jamnica d.d., zaključili smo da i sa drugim članovima obavimo sastanke, te da tek nakon toga pristupimo izboru povjerenika sindikata hrvatskog vozača u tvrtki Jamnica d.d.