15 Mar 2013
ožujak 15, 2013

OBAVIJEST VOZAČIMA DUKATA I PERUTNINE

1 Komentar

Sindikat hrvatskog vozača 14. ožujka 2013. godine održao je sastanak sa gospodinom Vitomirom Begovićem, izvršnim direktorom sektora ljudskih resursa u Agrokoru, na temu mogućnosti zapošljavanja vozača koji su dobili otkaze u Dukatu i Perutnini na poslovima vozača u tvrtkama unutar Koncerna Agrokor.

Na sastanku je dogovoreno da svi zainteresirani vozači izraze svoj interes za ove poslove na slijedeći način:

Životopis i zamolbu za posao vozača dostavite na E-mail Sindikata hrvatskog vozača: info@sindikatvozaca.hr sa naznakom: za posao vozača u Agrokoru.

Sindikat hrvatskog vozača proslijediti će vaše zamolbe u Agrokor, gdje će iste biti razmotrene i prema potrebi Agrokor će pozivati pojedine vozače na daljnje postupke vezane uz dogovaranje radnog odnosa.

Jedan komentar za OBAVIJEST VOZAČIMA DUKATA I PERUTNINE

[vrh]