Počeo je prvi krug predavanja za povjerenike Sindikata hrvatskog vozača u sklopu EU projekta “Vip u cestovnom prometu” – faza III. – Jačanje socijalnog dijaloga. (UP.04.2.1.03.0009)

Prvo predavanje održava se u Hotelu “Terme Jezerčica”. Povjerenicima Sindikata hrvatskog vozača sa uvodnom riječi obratio se Miljenko Gočin, predsjednik Sindikata hrvatskog vozača i voditelj projekta “Vip u cestovnom prometu” te sve prisutne upoznao sa detaljima o projektu i aktivnostima koje će biti provedene u projektu u narednim radionicama, predavanjima i sastancima.

Predavanje na temu “Važnost i uloga bipartitnog socijalnog dijaloga” provodi gospođa Mirjana Burić-Moskaljov, stručna osoba sa bogatim iskustvom u pogledu izobrazbe i socijalnog dijaloga.