Prvi krug predavanja za povjerenike Sindikata hrvatskog vozača u sklopu EU projekta “Vip u cestovnom prometu” – faza III. – Jačanje socijalnog dijaloga. (UP.04.2.1.03.0009). nastavlja se u Đakovu 17.06.2018.
Nakon predavanja u Jezerčici, uputili smo se prema Đakovu gdje na radionici učestvuju kolege povjerenici iz šireg dijela Slavonije. Predavanje se održava u Hotelu “Mima” u Đakovu.

Povjerenicima Sindikata hrvatskog vozača sa uvodnom riječi obratio se Miljenko Gočin, predsjednik Sindikata hrvatskog vozača i voditelj projekta “Vip u cestovnom prometu” te sve prisutne upoznao sa detaljima o projektu i aktivnostima koje će biti provedene u projektu u narednim radionicama, predavanjima i sastancima.

Predavanje na temu “Važnost i uloga bipartitnog socijalnog dijaloga” provodi gospođa Mirjana Burić-Moskaljov, stručna osoba sa bogatim iskustvom u pogledu izobrazbe i socijalnog dijaloga.