Centar Istarske toplice nalazi se izvan mjesta Livade, na mirnoj lokaciji okruženoj netaknutom prirodom. Smješten je između gradova na brežuljcima Motovuna i Buzeta.

Savršeno mjesto za edukaciju naših povjerenika.

Naši povjerenici su došli željni znanja, željeli su naći dobru motivaciju za nastavak rada , inspirativne govore, čuti koju riječ o promjenama Zakona koji bi se mogao primjeniti u njihovom svakodnevnom radu, no ni sami nisu znali što ih čeka…….

Predavači su bili entuzijastični, kompetentni sa mnoštvom raznih iskustvenih priča članova i odnosa između radnika i poslodavca.

Predavanja su bila zanimljiva, konkretna, primjenjiva u svakodnevnom radu, primjenjiva u stvarnosti,  inspirativna i nadasve motivirajuća.

Pojedinačni dojmovi povjerenika su bili odlični i sa oduševljenjem su rekli da osjećaju želju za napretkom, povećam broja članova svatko u svojoj tvrtki, ali i Sindikata hrvatskog vozača u cjelini.

Žele širiti duh sindikata i što im sindikat može pružiti.

Točno to se i ostvarilo.

Samo nakon nekoliko dana nakon edukacije u rekordnom roku smo zaprimili 20-ak novih pristupnica.

Zaista se isplatio trud oko organizacije i to nas posebno veseli.

Predavači su ostavili dobar dojam i postigli – opuštajuću atmosferu, svaki član je našao svoje mjesto u kolektivu, kod radionica su svi povjerenici timski radili i dolazili do zaključka koje su predavači problemski  za primjer navodili.

No, među svim tim timskim  radom od organizatora se očekivalo da stvori i prijateljsku atmosferu, te smo iskoristili priliku i prošetali do predivnog Motovuna….predivnog gradića u neposrednoj blizini koji je toliko divan da imate dojam da se nalazite u filmu kojeg je netko drugi režirao,a mi smo samo glumci………dok se drugi dio ekipe opuštao u spa doživljajima koje pružaju toplice.

Veselimo se  idućim godinama rada, razvijajući sindikat, idejama koje nam pružaju naši članovi, povjerenici, vanjski suradnici kako čim više približiti sindikat malom čovjeku, čovjeku-radniku, njihovim obiteljima, njihovom blagostanju, poslovnom okruženju, veselimo se pronalasku rješenju  svakog problema, idućim edukacijama i povjerenika i članova.

Želimo čuti čim više ideja članova kako se može poboljšati rad sindikata, te što bi željeli slušati od predavača ,teme koje ih interesiraju, što žele od pogodnosti koje im sindikat može pružiti.

Ostavlja se prostor razno raznim konceptima radionica gdje se igrom uloga lako dočarati problematika između radnika i povjerenika. To je nešto na čemu se zapravo socijalni dijalog i gradi.

Nakon edukacije svi smo zadovoljni otputovali svojim kućama sa drugačijim pogledom na ono čime  se svakodnevno susrećemo, a smatramo da nema rješenja, a možda ono ipak postoji.

Veselimo se našim budućim zajedničkim druženjima i edukacijama.

dscn2000 dscn1913 dscn1903 dscn1997 dscn1987 dscn1892 dscn1982 dscn1881 dscn1976 dscn1880 dscn1754 dscn1756 dscn1764 dscn1792 dscn1826 dscn1743 dscn1740 dscn1739