OD DANAS ĆE IĆI PREKID MJERA SAMOIZOLACIJE ZA VOZAČE U MEĐUNARODNOM PROMETU!

Odluka o ukidanju odluke o obvezi samoizolacije za profesionalne vozače, prema izjavi gospodina Davora Božinovića biti će danas objavljena, stoga Vas molimo da svi zajedno sačekamo objavu Odluke koju smo dugo čekali.

U ime Sindikata hrvatskog vozača zahvaljujemo se gospodinu Davoru Božinoviću, gospodinu Krunoslavu Capaku, gospodinu Alenu Gospočiću i svim drugim članovima Stožera civilne zaštite Republike Hrvatske na razumijevanju temeljem kojeg su donijeli Odluku o popuštanju mjera koja se odnose na vozače koji obavljaju međunarodni prijevoz.

Ova Odluka itekako je bitna za vozače koji su u proteklom periodu dali svoj nesebični doprinos prevladavanju krize uzrokovane pandemijom Korona virusa COVID 19, ali jednako tako i za članove njihovih obitelji, sa kojima će zahvaljujući ovoj Odluci svoj život moći vratiti u normalne uvijete.

Sindikat hrvatskog vozača

Miljenko Gočin, predsjednik