DSCN0016Poštovani,

Obzirom da sam vam se prije 10 dana najavio da ovaj tjedan trebam slobodno i da ću koristiti Kolektivnim ugovorom od vaše strane prihvaćena prava da za svakog člana sindikata mogu koristiti jedan (1) sat godišnje na ime sindikalnih aktivnosti, te da ste me onemogućili u tome baš u ovom trenutku kada me ljudi očekuju u svim poslovnica, koristim ovu priliku da vam se zahvalim na tome što vodite brigu o meni na način da mi niste dali moje pravo na sindikalni rad. Jednako tako vas izvještavam da ču unatoč tome što ste me pokušali onemogućiti u sindikalnom radu obići sve poslovnice. Kako sam danas radio odradio svoju smjenu i nakon nje uspio doći u Pulu i Zadar, te se upravo sada vratiti za Zagreb kako bi ujutro došao na posao i odradio svoju smjenu, tako ću i sutra stići na sastanak u Zadar koji počinje u 13 sati, a nadam se i u Split gdje nam sastanak počinje u 17 sati. U prvom trenutku sam bio ogorčen vašim ponašanjem i odnosom prema meni, ali sada sam vam zahvalan na tome, jer svojim radnjama vi mi dajete do znanja da radim dobar posao. A pokušajima da u isto vrijeme dogovarate sastanke vezane uz zaštitu na radu i šaljete predstavnike da razgovaraju sa radnicima oko prihvaćanja ponuđenog odlaska u privatnike zaključio sam da na sve načine pokušavate minirati naše sastanke, ali u svim poslovnicama bili su gotovo svi vozači na našim sastancima, a koliko imamo novih članova vidjet ćete veoma brzo.

Boris Vlajić