Članovima Sindikata hrvatskog vozača i ostalim zaposlenicima dioničkog društva Dukat

Dana 16.01.2012. u prostorijama naše firme održan je prvi sastanak između Dukat-a d.d.  koji su predstavljale gospođa Iva Kostelac Slijepčević, direktorica ljudskih potencijala i gospođa Mirjana Vuksan, rukovoditelj operative ljudskih potencijala s jedne strane, te sindikata hrvatskog vozača koji su predstavljali Miljenko Gočin, predsjednik SHV-a i Boris Vlajić, sindikalni povjerenik SHV-a za Dukat d.d. sa druge strane.

Nakon uvodnih riječi obje strane su se složile da će dijalogom  rješavati otvorena pitanja vozača nakon čega su ista predočena od strane SHV-a.

Zaključeno je da će Dukat d.d. razmotriti predočena otvorena pitanja nakon čega će otpočeti razgovori u cilju rješavanja istih na obostrano zadovoljstv

Sindikalni povjerenik SHV-a

Boris Vlajić