U Opatiji je od petka (12.4.) do nedjelje  (14.4.2019) održana radionica “Pregovaračkim vještinama do kvalitetnijeg sporazuma” u sklopu EU projekta ViP u cestovnom prometu.

Sudionici su se okupili na radionici u petak 12.04. u večernjim satima.

Radionica je počela u subotu 13.04. te je istu otvorio Miljenko Gočin sa uvodnom riječi o predstojećoj radionici.

Radionicu je vodila prof. Mirjana Burić – Moskaljov koja je sudionicima iznjela i približila pregovaranje i taktike pregovaranja.

Sudionici su imali prilike sudjelovati u raznim vježbama i treninzima kako bi individualno dobili savjete i poboljšali svoje vještine pregovaranja koje će im služiti u postizanju boljeg dogovora za sebe i ostale članove sindikata sa poslodavcem.

Sa zadnjim krugom radionica u Opatiji sudionici su bili iznimno zadovoljni, kako je ovaj krug radionica bio ujedno i zadnji krug radionica u Opatiji, svi sudionici dobili su potvrde u kojima im je upisano da su osposobljeni na teme radionica.

Potvrde im je uručio Miljenko Gočin, predsjednik Sindikata hrvatskog vozača i voditelj ovog EU projekta.